Aktualności

Wybierz:

Grupa Pietrucha laureatem Nagrody Grohmana 2017!

Grupa Pietrucha została uhonorowana Nagrodą Grohmana 2017 w kategorii Inwestor-Mecenas.

Kapituła konkursu doceniła starania Grupy jako ambasadora organizacji Expo 2022 w Łodzi i promocję tej inicjatywy we wszystkich krajach swoich inwestycji (w tym w Afryce i w Azji Południowej) oraz wspieranie lokalnych inicjatyw artystycznych.

Jerzy Pietrucha odbierając nagrodę zadedykował ją swojemu dziadkowi Stanisławowi, który niemal sześć dekad temu zapoczątkował rodzinne przedsiębiorstwo i stworzył system wartości, jakimi Grupa Pietrucha kieruje się również dzisiaj.

Bo przeszłość jest inspiracją przyszłości...

Więcej

XI Europejski Kongres Gospodarczy

Zapraszamy do Katowic! Już dzisiaj o 12.30 Jerzy Pietrucha w ramach Forum Gospodarczego Afryka - Europa Centralna będzie mówił o doświadczeniach Pietrucha Group w Afryce Wschodniej i budowaniu potencjału inwestycyjnego w tym regionie.

Więcej

Grodzice winylowe Grupy Pietrucha po raz kolejny uzyskują certyfikat ISO

Proces produkcyjny grodzic winylowych został pomyślnie oceniony przez cenioną na świecie jednostkę certyfikującą TÜV Rheinland i po raz czwarty z rzędu uzyskał certyfikat ISO 9001:2008.

Więcej

Pietrucha Manufacturing Philippines na targach WorldBex w Manili

15-19 marca 2017 r. w Manili odbyły się targi WorldBex poświęcone szeroko pojętemu budownictwu i wyposażeniu wnętrz. To jedna z najważniejszych imprez targowych w tej branży na Filipinach.

Więcej

Loading... Trwa wczytywanie kolejnych wpisów...