Pracując z najlepszymi specjalistami w swojej dziedzinie stajesz się jednym z nich.

Grupa Pietrucha zatrudnia niemal 250 osób w zakładach w Polsce i na Filipinach. Inwestujemy w rozwój wiedzy
i kompetencji naszych pracowników, aby wspólnie odnosić międzynarodowe sukcesy i podejmować nowe wyzwania.

Kariera

Aktualne oferty pracy

Export Manager

Lokalizacja: Ksawerów / woj. łódzkie

Główne zadania:

  • Koordynacja i rozwój sieci dystrybucji na powierzonych rynkach.
  • Realizacja planów sprzedaży.
  • Współtworzenie polityki cenowej i marketingowej produktu.
  • Negocjowanie warunków współpracy z potencjalnymi partnerami.
  • Przygotowywanie ofert handlowych oraz udział w przygotowaniu rozwiązań technicznych.
  • Współpraca z biurami projektowymi i wykonawcami.
  • Prowadzenie szkoleń w zakresie stosowania i projektowania produktu.
  • Organizacja i reprezentowanie firmy na targach branżowych i innych imprezach promocyjnych.
  • Definiowanie budżetu i strategii sprzedaży na podległym terenie.

Wymagania:

  • Dobra znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego.
  • Wykształcenie wyższe-techniczne, preferowane budownictwo.
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (word, excel, power point).
  • Mile widziana znajomość programów projektowych (CAD, inne).
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku i znajomość branży będzie dodatkowym atutem.
  • Prawo jazdy.
  • Pracowitość.
  • Komunikatywność.
  • Silna motywacja.

Oferujemy:

  • Umowa o pracę.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Szkolenia podnoszące kwalifikacje.
  • Duży zakres samodzielności.
  • Ciekawą prace w rozwijającej się firmie.

Dlaczego warto aplikować?

  • Umowa o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Szkolenia podnoszące kwalifikacje
  • Duży zakres samodzielności
  • Ciekawa praca w rozwijającej się firmie