Pracując z najlepszymi specjalistami w swojej dziedzinie stajesz się jednym z nich.

Grupa Pietrucha zatrudnia niemal 250 osób w zakładach w Polsce i na Filipinach. Inwestujemy w rozwój wiedzy
i kompetencji naszych pracowników, aby wspólnie odnosić międzynarodowe sukcesy i podejmować nowe wyzwania.

Kariera

Aktualne oferty pracy

Główny technolog (proces wytłaczania)

Lokalizacja: Błaszki, Polska

Główne zadania:

  • nadzorowanie przebiegu procesów oraz podejmowanie działań usprawniających proces produkcji,
  • udział w testach materiałowych i procesach kwalifikacji materiałów,
  • tworzenie nowych oraz optymalizacja istniejących narzędzi produkcyjnych,
  • wsparcie we wszystkich fazach rozwoju wyrobu oraz ciągłego procesu poprawy produktu,
  • wdrażanie i rozwój nowych technologii produkcji,
  • prowadzenie projektów związanych z rozwojem nowych wyrobów firmy, w obszarze przetwórstwa tworzyw sztucznych,
  • szkolenie pracowników w zakresie nowej technologii i wyposażenia.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe - Przetwórstwo Tworzyw Sztucznych lub pokrewne,
  • specjalistyczna wiedza na temat procesu i organizacji produkcji w obszarze przetwórstwa tworzyw sztucznych (proces wytłaczania płyt oraz folii PP; recykling i wytłaczanie PVC; kompozyty na osnowie termoplastów),
  • min. 5-letnie doświadczenie zawodowe w pracy w dziale technologicznym w obszarze przetwórstwa tworzyw sztucznych,
  • znajomość nowoczesnych technologii przetwórstwa i wytwarzania produktów z tworzyw sztucznych oraz umiejętność zastosowania ich w praktyce,
  • znajomość występujących na rynku surowców do produkcji wyrobów z tworzyw sztucznych oraz umiejętność odpowiedniego ich doboru,
  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (język techniczny),
  • komunikatywność, bardzo dobra organizacja pracy własnej, otwartość na zmiany,
  • samodzielność w działaniu, nastawienia na realizacje celów.

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia,
  • możliwość uczestniczenia w ciekawych projektach technologicznych,
  • samodzielne stanowisko pozwalające rozwijać się i nabywać nowe kompetencje,
  • szkolenia podnoszące kwalifikacje.

Dlaczego warto aplikować?

  • Umowa o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Szkolenia podnoszące kwalifikacje
  • Duży zakres samodzielności
  • Ciekawa praca w rozwijającej się firmie

Wysyłając zapytanie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez przedsiębiorstwo Pietrucha sp. z o.o. International Sp.k z siedzibą w Ksawerowie z siedzibą w Błaszkach, ul. Przemysłowa 10, 98-235 Błaszki, Polska, w celu udzielenia odpowiedzi, w tym przedłożenia oferty jeśli o nią pytam.
Moje dane osobowe będą przetwarzane do czasu udzielenia odpowiedzi na zapytanie, przez czas niezbędny do realizacji przyjętej oferty, do czasu cofnięcia zgody lub przez okres niezbędny do ustalenia, dochodzenia lub obrony roszczeń. Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, sprzeciwu, wniesienia skargi do organu nadzorczego i do przeniesienia danych.