Wodospusty

Bariery WaterGate

Grupa Pietrucha oferuje szeroką gamę sprawdzonych i skutecznych rozwiązań przeciwpowodziowych, zarówno stacjonarnych, jak i w pełni mobilnych. Nasze produkty mogą być stosowane zarówno do zabezpieczania dużych obiektów, jak i mniejszych nieruchomości. Uzupełnieniem oferty mobilnych systemów przeciwpowodziowych IBS jest WaterGate, czyli specjalne szczelne bariery montowane w otworach drzwiowych. WaterGate to nowoczesna i skuteczna alternatywa dla doraźnych rozwiązań, takich jak worki z piaskiem czy zapory z drewna.

Zastosowanie

Natychmiastowa ochrona przeciwpowodziowa nieruchomości mieszkalnych i komercyjnych.

Badania naukowe jednoznacznie potwierdzają, że wraz ze zmianami klimatu, w ciągu roku będzie padać coraz więcej, choć długość okresów suchych pozostanie taka sama. Oznacza to, że coraz większa ilość wody będzie nas zalewać w krótszym czasie. Zwiększy się zatem ilość tzw. opadów nawalnych, które tradycyjnie występują najczęściej wiosną i latem.

Mobilne bariery przeciwpowodziowe WaterGate, mocowane bezpośrednio w otworach drzwiowych, pozwalają szybko i skutecznie zapobiegać skutkom zalania, chroniąc obiekty mieszkalne, handlowe i przemysłowe przed żywiołem.

Zapewnienie ciągłości działania biznesu

Skuteczna ochrona przeciwpowodziowa dzięki zastosowaniu barier WaterGate, pozwala zapewnić ciągłoś działania przedsiębiorstwom, nawet w przypadku klęski żywiołowej. Przedsiębiorcy unikają sytuacji, w której muszą ponosić koszty stałe prowadzonej działalności przy jednoczesnym braku przychodów.