Charakterystyka

Bariery WaterGate

Grupa Pietrucha oferuje szeroką gamę sprawdzonych i skutecznych rozwiązań przeciwpowodziowych, zarówno stacjonarnych, jak i w pełni mobilnych. Nasze produkty mogą być stosowane zarówno do zabezpieczania dużych obiektów, jak i mniejszych nieruchomości. Uzupełnieniem oferty mobilnych systemów przeciwpowodziowych IBS jest WaterGate, czyli specjalne szczelne bariery montowane w otworach drzwiowych. WaterGate to nowoczesna i skuteczna alternatywa dla doraźnych rozwiązań, takich jak worki z piaskiem czy zapory z drewna.

Charakterystyka

Wytrzymałe, lekkie i nowoczesne

Pojedyncza zapora zapewnia ochronę analogiczną do bariery przeciwpowodziowej złożonej z 50 worków z piaskiem, ale jej waga nie przekracza wagi pojedynczego worka. Bariery WaterGate nadają się do wielokrotnego użytku.

Oszczędność i ochrona przez zapobieganie

Standardowe polisy ubezpieczeniowe często nie zapewniają ochrony odszkodowawczej w przypadku powodzi nawalnych. Bariery WaterGate to skuteczne rozwiązanie przeciwpowodziowe dla właścicieli nieruchomości mieszkalnych, handlowych czy biurowych, które eliminuje ryzyko zalania nieruchomości i ponoszenia kosztów usuwania zniszczeń spowodowanych przez wodę.

Uniwersalne rozwiązanie

Bariery Watergate sprawdzą się w przypadku większości otworów drzwiowych. Są instalowane w otworach drzwiowych o szerokości od 95 cm do 115cm. Unikatowa konstrukcja umożliwia dostosowanie zapory do szerokości zabezpieczanego otworu drzwiowego, co eliminuje konieczność montażu stałych mocowań czy też wcześniejszego nawiercania framug drzwi, WaterGate to idealne rozwiązanie przeciwpowodziowe w przypadku zabytkowych budynków objętych ochroną konserwatorską. Wycięty obrazek ze str 2 folderu

Prosty i szybki montaż

Bariery WaterGate składają się ze stalowej ramy i dopasowanego do niej, szczelnego neoprenowego płaszcza. Podczas montażu, specjalnie zaprojektowany mechanizm śrubowy umieszczony w ramie umożliwia szybkie dostosowanie szerokości konstrukcji do zabezpieczanego otworu.

Następnie, za pomocą czterech śrub dociskowych konstrukcja jest skutecznie uszczelniana od strony podłoża.