Aktualności

Wybierz:

Grupa Pietrucha na Warsaw Jumping 2021

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska podczas @warsawjumping! W dniach od 22 do 25 lipca Tor Służewiec gościć będzie najlepszych skoczków z całej Europy. Najważniejszym konkursem będzie niedzielny Puchar Narodów – finał trwających od kwietnia rozgrywek EEF Series, w którym rywalizować będzie 11 ekip.

Więcej

Obszerny, kompleksowy poradnik do projektowania konstrukcji z wykorzystaniem grodzic winylowych i hybrydowych.

Z dumą informujemy, na platformie Designer 3.0 opublikowaliśmy poradnik do projektowania konstrukcji z wykorzystaniem grodzic hybrydowych SuperLock. Opracowanie na temat grodzic SuperLock jest wynikiem współpracy zespołu Grupy Pietrucha oraz zewnętrznych ekspertów i konsultantów.

Więcej

Designer 3.0: platforma dla sektora inżynierii lądowej i wodnej w nowej odsłonie – więcej funkcjonalności i aż trzy moduły obliczeniowe.

Grupa Pietrucha udostępnia nową edycję autorskiej platformy obliczeniowej. Designer 3.0, to trzy narzędzia obliczeniowe, podręczniki, poradnik i studia przypadków poświęcone produktom oferowanym przez Grupę, dostępne w jednym miejscu. Designer 3.0 powstał z myślą o specjalistach z sektora inżynierii lądowej i wodnej, aby ułatwić projektowanie rozwiązań z zakresu stabilizacji i wzmacniania nośności gruntu, zabezpieczeń przeciwpowodziowych oraz budowy ścian oporowych i przeciwfiltacyjnych. 

Więcej

Ramella de Leon Dyrektorem Zarządzającym zakładu produkcyjnego na Filipinach

Ramella de Leon obejmuje stanowisko Dyrektora Zarządzającego zakładu produkcyjnego Grupy Pietrucha na Filipinach.

Więcej

Loading... Trwa wczytywanie kolejnych wpisów...