Aktualności

Wybierz:

HPP czyli Hybrydowa Przesłona Przeciwfiltracyjna - rewolucyjna metoda doszczelnianiająca

Rewolucyjna technologia HPP - Hybrydowowa przesłona przeciwfiltracyjna została opracowana przy współpracy inżynierów Grupy Pietrucha i polega na połączeniu przesłony cementowo-gruntowej z technologią grodzic winylowych wyposażonych w zintegrowaną uszczelkę.

Więcej

Grupa Pietrucha na najważniejszym wydarzeniu z branży geotechnicznej

W dniach 28 czerwca – 2 lipca w Wiśle odbędzie się jedno z najważniejszych wydarzeń branży geotechnicznej w Polsce. Czołowi wykonawcy, projektanci, konstruktorzy oraz przedstawiciele świata nauki reprezentujący najlepsze uczelnie techniczne będą dzielić się wiedzą i doświadczeniem w ramach Warsztatów Pracy Projektanta Konstrukcji.

Więcej

Kolejna inwestycja Grupy Pietrucha na Filipinach: rozbudowa zakładu i dwukrotne zwiększenie mocy produkcyjnych

Grupa Pietrucha, polska firma rodzinna z ponad 60-letnią historią, sfinalizowała kolejny etap projektu inwestycyjnego na Filipinach, w ramach którego uruchomiono nową linię produkcji grodzic winylowych. Dzięki tej inwestycji oferta wytwarzanych w zakładzie w Mariveles produktów została poszerzona o trzy nowe rodzaje profili.

Więcej

Grodzice EcoLock i SuperLock dostępne w programie DeepEx

Z radością informujemy, że nasze grodzice winylowe EcoLock i grodzice hybrydowe SuperLock zostały dodane do najnowszej wersji oprogramowania DeepEx, opracowanego Deep Excavation LLC.

Więcej

Loading... Trwa wczytywanie kolejnych wpisów...