Aktualności

Wybierz:

Grupa Pietrucha rozpoczyna współpracę z Powiatowym Zespołem Szkół w Błaszkach

Grupa Pietrucha, polska firma rodzina działająca w Błaszkach od ponad  60 lat, otwiera swoje drzwi przed uczniami Powiatowego Zespołu Szkół w Błaszkach, dając uczniom technikum możliwość edukacji na terenie zakładu w ramach doradztwa zawodowego oraz praktyk. Od 1 września 2022, oferta praktyk obejmie również uczniów szkoły branżowej w zawodzie operator maszyn i urządzeń do przetwórstwa tworzyw sztucznych.

Więcej

Grupa Pietrucha w 100% stawia na OZE - kolejny krok na drodze do zeroemisyjności

Grupa Pietrucha, osiągnęła 100% udziału zielonej energii w całkowitym zużyciu energii elektrycznej wykorzystywanej w procesach produkcyjnych i operacyjnych. Energia służąca do wytwarzania przyjaznych dla środowiska, niskoemisyjnych profili geotechnicznych, geosyntetyków i rozwiązań do walki ze skutkami zmian klimatycznych będzie się w całości opierać o własne, naturalne źródła energii wiatrowej.

Więcej

Pełnoskalowe testy polowe profili hybrydowych SuperLock

W połowie 2021 roku, Grupa Pietrucha pod nadzorem zespołu naukowców Politechniki Łódzkiej, przeprowadziła pełnoskalowe testy polowe profili hybrydowych SuperLock. Badania potwierdziły, że w realnych warunkach innowacyjne profile hybrydowe wykazują wyższą wytrzymałość niż wskazują na to obliczenia wykonane za pomocą programów do analiz geotechnicznych.

Więcej

Jakość potwierdzona certyfikatem ISO 9001:2015

Z dumą informujemy o pomyślnym zakończeniu procedury badania Systemu Zarządzania Jakością w naszej organizacji. Jakość stosowanych przez nas rozwiązań w zakresie produkcji, projektowania i sprzedaży geosyntetyków i profili z tworzyw sztucznych została potwierdzona certyfikatem ISO 9001:2015.

Więcej

Loading... Trwa wczytywanie kolejnych wpisów...