Aktualności

Wybierz:

Wspólnie piszemy historię - Swietłana Suchodolska

Największą wartością firmy są ludzie.

Ludzie, którzy rozwijają się razem z nami.

Ludzie, dzięki którym to my możemy się rozwijać...

od 60 lat...

Niewiele jest w Polsce firm, które podobnie jak Grupa Pietrucha, od sześćdziesięciu lat uczestniczą w rozwoju polskiej gospodarki i mogą się pochwalić tak barwną historią i bogatym doświadczeniem. Z niewielkiej garbarni oferującej usługi na potrzeby lokalnej społeczności, przeistoczyliśmy się w innowacyjne przedsiębiorstwo przetwórstwa tworzyw sztucznych, aby ostatecznie dołączyć do grona międzynarodowych liderów wyspecjalizowanych w kompleksowej obsłudze sektora inżynierii lądowej i wodnej.

Poznaj historie naszych pracowników

Więcej

Wspólnie piszemy historię - Robert Kurowski

Największą wartością firmy są ludzie.

Ludzie, którzy rozwijają się razem z nami.

Ludzie, dzięki którym to my możemy się rozwijać...

od 60 lat...

Więcej

Grodzice PVC pomogą naturze - ptasia wyspa na Jeziorze Goczałkowickim

Na Jeziorze Goczałkowickim rozpoczęła się budowa sztucznej wyspy, która pozwoli zabezpieczyć siedliska rybitwy rzecznej.  W projekcie wykorzystano grodzice winylowe Grupy Pietrucha. Wyspa o powierzchni 450 m2 będzie przeznaczona wyłącznie dla ptaków. Inwestycja powstaje w ramach projektu LifeVistulaPL i finansowana jest ze środków Unii Europejskiej oraz Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

Więcej

FloodWarden: nowość w ofercie przeciwpowodziowej Grupy Pietrucha

Grupa Pietrucha rozszerza ofertę przeciwpowodziową o winylowe, mobilne bariery FloodWarden, które za przystępną cenę pozwalają szybko i skutecznie zapobiegać skutkom zalania, chroniąc obiekty mieszkalne, handlowe i przemysłowe przed żywiołem. System FloodWarden zapewnia najwyższej jakości ochronę przeciwpowodziową przy znacznie niższych kosztach, w porównaniu z innymi dostępnymi rozwiązaniami opartymi na budowie modułowej. To również nowoczesna i skuteczna alternatywa dla doraźnych rozwiązań, takich jak worki z piaskiem czy zapory z drewna.

Więcej

Loading... Trwa wczytywanie kolejnych wpisów...