Aktualności

Wybierz:

Nowości przeciwpowodziowe - bariery automatyczne

Poszerzamy ofertę zabezpieczeń przeciwpowodziowych. Nasz portfel produktowy został wzbogacony o automatyczne zapory przeciwpowodziowe z elektro-pneumatycznymi sterowaniem i zintegrowanym systemem zasilania. Automatyczne zapory przeciwpowodziowe to niezwykle skuteczna ochrona przeciwpowodziowa wszędzie tam, gdzie konieczne jest zachowanie ruchu kołowego i pieszego.

Więcej

Wspólnie piszemy historię - Swietłana Suchodolska

Największą wartością firmy są ludzie.

Ludzie, którzy rozwijają się razem z nami.

Ludzie, dzięki którym to my możemy się rozwijać...

od 60 lat...

Niewiele jest w Polsce firm, które podobnie jak Grupa Pietrucha, od sześćdziesięciu lat uczestniczą w rozwoju polskiej gospodarki i mogą się pochwalić tak barwną historią i bogatym doświadczeniem. Z niewielkiej garbarni oferującej usługi na potrzeby lokalnej społeczności, przeistoczyliśmy się w innowacyjne przedsiębiorstwo przetwórstwa tworzyw sztucznych, aby ostatecznie dołączyć do grona międzynarodowych liderów wyspecjalizowanych w kompleksowej obsłudze sektora inżynierii lądowej i wodnej.

Poznaj historie naszych pracowników

Więcej

Wspólnie piszemy historię - Robert Kurowski

Największą wartością firmy są ludzie.

Ludzie, którzy rozwijają się razem z nami.

Ludzie, dzięki którym to my możemy się rozwijać...

od 60 lat...

Więcej

Grodzice PVC pomogą naturze - ptasia wyspa na Jeziorze Goczałkowickim

Na Jeziorze Goczałkowickim rozpoczęła się budowa sztucznej wyspy, która pozwoli zabezpieczyć siedliska rybitwy rzecznej.  W projekcie wykorzystano grodzice winylowe Grupy Pietrucha. Wyspa o powierzchni 450 m2 będzie przeznaczona wyłącznie dla ptaków. Inwestycja powstaje w ramach projektu LifeVistulaPL i finansowana jest ze środków Unii Europejskiej oraz Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

Więcej

Loading... Trwa wczytywanie kolejnych wpisów...