Designer 2.0 autorska platforma obliczeniowa ułatwiająca projektowanie konstrukcji z wykorzystaniem grodzic marki Pietrucha

Designer 2.0 autorska platforma obliczeniowa ułatwiająca projektowanie konstrukcji z wykorzystaniem grodzic marki Pietrucha

Materiały prasowe

Designer 2.0 autorska platforma obliczeniowa ułatwiająca projektowanie konstrukcji z wykorzystaniem grodzic marki Pietrucha.

Przedstawiamy Państwu Designer 2.0, autorską platformę obliczeniową, opracowaną przez Zespół ds Badań i Rozwoju Grupy Pietrucha, dzięki której w błyskawiczny sposób możesz sprawdzić czy grodzice winylowe i hybrydowe spełnią swoje zadanie zarówno w funkcji ściany oporowej jak i ściany przeciwfiltracyjnej w planowanych realizacjach.

Dokładność i precyzja

Designer 2.0 wyróżnia intuicyjna i szybka obsługa. Dokładność kalkulacji jest porównywalna z zaawansowanymi programami do obliczeń geotechnicznych, opartymi na metodzie MES. Algorytmy wykorzystane w oprogramowaniu  są zgodne z normą europejską dotyczącą projektowania geotechnicznego Eurokod 7.

Łatwość użytkowania

Do przeprowadzenia wyliczeń potrzebne są zaledwie podstawowe dane na temat parametrów geotechnicznych gruntu, wody i geometrii wykopu. Program samodzielnie dobiera optymalną długość ścianki i, jeśli jest to wymagane, sposób jej kotwienia. Raport z obliczeń generowany w formie .pdf zawiera wszystkie informacje niezbędne do złożenia projektu.

Designer 2.0 pozwala sprawnie obliczyć i przedstawić wizualizacje obliczeń dla projektów ścian oporowych, jak również obliczyć parametry filtracyjne dla ścian wykonanych z grodzic.

Baza danych programu uwzględnia wszystkie profile grodzic PVC i hybrydowych oraz ich warianty. Dodatkowo, użytkownik uzyskuje dostęp do danych technicznych rozwiązań z wykorzystaniem kotew firmy JLD, plików dwg, SST oraz wszelkich dokumentów i certyfikatów świadczących o jakości i wyjątkowości produktów firmy Pietrucha.

Doradcy techniczni Grupy Pietrucha służą pomocą w zakresie doboru optymalnego rozwiązania geotechnicznego, spełniającego wszystkie potrzeby klienta. Korzystanie z oprogramowania Designer 2.0 jest bezpłatne, dostępne zarejestrowaniu się i zalogowaniu na dowolnym urządzeniu z] dostępem do Internetu. Program jest dostępny tutaj.

Zapraszamy do korzystania z programu naszego autorstwa i w razie dodatkowych pytań zachęcamy do kontaktu!

Wróć