Grupa Pietrucha na najważniejszym wydarzeniu z branży geotechnicznej

Grupa Pietrucha na najważniejszym wydarzeniu z branży geotechnicznej

Materiały prasowe

W dniach 28 czerwca –1 lipca w Wiśle odbędzie się jedno z najważniejszych wydarzeń branży geotechnicznej w Polsce. Czołowi wykonawcy, projektanci, konstruktorzy oraz przedstawiciele świata nauki reprezentujący najlepsze uczelnie techniczne będą dzielić się wiedzą i doświadczeniem w ramach Warsztatów Pracy Projektanta Konstrukcji.

XXXVI Warsztaty zamykają czteroletni cykl szkoleniowy. Wiodącym tematem wykładów jest jak zwykle w przypadku Oddziału Małopolskiego: GEOTECHNIKA w odniesieniu do rozwiązań stosowanych w budownictwie kubaturowym i szeroko pojętej inżynierii lądowej.

Warsztaty Pracy Projektanta Konstrukcji są obecnie największym w kraju spotkaniem przeznaczonym dla projektantów konstrukcji budownictwa ogólnego, przemysłowego, komunalnego i inżynieryjnego, producentów materiałów budowlanych, specjalistycznych firm oraz przedsiębiorstw wykonawczych.

Nie mogło nas zabraknąć wśród grona partnerów tego wydarzenia. Nasze technologie i rozwiązania dla inżynierii wodnej i lądowej, idealnie wpisują się w tematykę imprezy - „Innowacyjne i współczesne rozwiązania w budownictwie”. 

29 czerwca o godzinie 13.30 zapraszamy na wykład, podczas którego podzielimy się solidną porcją niedostępnej nigdzie wiedzy z zakresu projektowania murów oporowych wykonanych z użyciem grodzic winylowych EcoLock i hybrydowych SuperLock. To nie wszystko! Jako pierwsi na świecie omówimy przed szeroką publicznością aspekty techniczne projektowania oraz czynniki mające wpływ na stateczność tego typu konstrukcji.

Zainteresowanych gości zapraszamy również na nasze stoisko firmowe, gdzie eksperci Grupy Pietrucha chętnie odpowiedzą na pytania dotyczące naszej oferty.

Do zobaczenia w Wiśle!

Strona wydarzenia: http://wppk.pzitb.org.pl/

Wróć