Grupa Pietrucha została Złotym Partnerem w XIX Międzynarodowej Konferencji Technicznej Kontroli Zapór

Grupa Pietrucha została Złotym Partnerem w XIX Międzynarodowej Konferencji Technicznej Kontroli Zapór

Z radością informujemy, że Grupa Pietrucha została Złotym Partnerem w XIX Międzynarodowej Konferencji Technicznej Kontroli Zapór, która odbędzie się w dniach 7-10 września 2021 w Legnicy.

Serdecznie zapraszamy do udziału w tym merytorycznym wydarzeniu, organizowanym pod patronatem Polskiej Izby Inżynierów Budownictwa i Głównego Inspektora Nadzoru Budowlanego. Konferencja jest adresowana przede wszystkim do grona teoretyków i praktyków zajmujących się projektowaniem, budową i eksploatacją obiektów hydrotechnicznych.

Państwa szczególnej uwadze polecamy sesję techniczną poświęconą badaniu, eksploatacji i utrzymaniu budowli hydrotechnicznych, która odbędzie się w czwartek 9 września w godz. 8.30-10.30. W ramach tej sesji, nasi inżynierowie z działów R&D oraz wsparcia projektowego podzielą się doświadczeniem Grupy Pietrucha oraz wynikami badań w zakresie stałego monitoringu odkształceń i szczelności konstrukcji barier przeciwfiltracyjnych zbudowanych z grodzic winylowych z uszczelką z miękkiego PVC.

Konferencja jest zorganizowana w formie hybrydowej, szczegóły, oraz link do rejestracji:

https://tkz.is.pw.edu.pl/rejestracja/

Wróć