Pietrucha Manufacturing Philippines INC. na targach Philconstruct w Manili

Pietrucha Manufacturing Philippines INC. na targach Philconstruct w Manili

W dniach 10-13 listopada 2016 przedstawiciele firmy Pietrucha Manufacturing Philippines Inc. uczestniczyli w targach „Philconstruct” w Manili prezentując na stoisku grodzice wytwarzane w zakładzie w Mariveles (Bataan). „Philconstruct” to największe tego rodzaju wydarzenie w branży na Filipinach. – Stoisko odwiedziło około dwóch tysięcy gości, zainteresowanych naszymi produktami i wcześniejszymi realizacjami – podsumował Robert Kurowski, dyrektor PMPI. Poza Manilą wspomniane targi odbywają się również w Cebu i Davao. – W przyszłym roku firma planuje swoją obecność podczas „Philconstruct” także w tych dwóch miastach – zapowiedział Butz Tenchavez, jeden ze współwłaścicieli PMPI.

Więcej informacji o targach „Philconstruct”: http://www.philconstructevents.com/about-the-show/

O Pietrucha Manufacturing Philippines

Pietrucha Manufacturing Philippines zainaugurowała działalność 11 października 2016 jako joint-venture Grupy Pietrucha i Design Science Inc. To pierwsza polska inwestycja w sektor inżynierii lądowej i wodnej na Filipinach, pierwsze joint-venture realizujące projekt greenfield i jeden z nielicznych transferów technologii. Inwestycja zyskała oficjalny status „pionierskiej”.

Fabryka w Mariveles zaopatruje rynki Azji Południowo-Wschodniej w specjalistyczne profile techniczne wykorzystywane przez sektor inżynierii lądowej i wodnej m.in. w budownictwie cywilnym i przemysłowym i projektach hydrotechnicznych oraz projektach przeciwpowodziowych. Grodzice winylowe produkowane przez Grupę Pietrucha są przyjazną dla środowiska, oszczędną, lekką, nowoczesną i niezwykle wytrzymałą alternatywą dla tradycyjnych materiałów, takich jak stal, drewno czy beton. Znajdują zastosowanie m.in. przy wzmacnianiu wałów przeciwpowodziowych, regulacji brzegów rzek i innych zbiorników wodnych oraz budowie ścianek szczelnych.

Wróć