Ramella de Leon Dyrektorem Zarządzającym zakładu produkcyjnego na Filipinach

Ramella de Leon Dyrektorem Zarządzającym zakładu produkcyjnego na Filipinach

Materiały prasowe

Ramella de Leon objęła stanowisko Dyrektora Zarządzającego Pietrucha Manufacturing Philippines. W ramach nowej funkcji, będzie odpowiedzialna za koordynację bieżącej działalności zakładu produkcyjnego oraz współpracę z lokalnymi partnerami i dostawcami firmy.

Ramella de Leon jest związana z Pietrucha Manufacturing Philippines od momentu powstania firmy w 2016 roku, początkowo jako Asystentka Zarządu, a później jako Kierownik ds Administracyjnych. Posiada dyplom z zarządzania i administracji przedsiębiorstwem.

W toku swojej pracy dla Pietrucha Manufacturing Philippines, Ramella de Leon dowiodła, że ​​jest osobą lojalną, oddaną i godną zaufania, z otwartym podejściem do wyzwań, zawsze gotową do nauki.

Pietrucha Manufacturing Philippines powstała w październiku 2016 roku w Mariveles w strefie ekonomicznej Bataan, jako przedsięwzięcie joint-venture Grupy Pietrucha i Design Science, jednej z wiodących firm inżynieryjnych na Filipinach, firmy rodzinnej założonej przez Roberto S. Tenchaveza w 1981. Pietrucha Manufacturing Philippines zajmuje się produkcją wysokiej jakości grodzic winylowych, specjalistycznych profili technicznych wykorzystywanych w budownictwie lądowym w projektach przeciwpowodziowych oraz innych inwestycjach z zakresu infrastruktury lądowej i wodnej.

Grodzice winylowe to przyjazna dla środowiska, lekka, niezwykle trwała i zaawansowana alternatywa dla tradycyjnych materiałów, takich jak stal, beton czy drewno. Stosowane są do modernizacji systemów przeciwpowodziowych, budowy wałów przeciwpowodziowych, zabezpieczania brzegów zbiorników wodnych, a także do ochrony skarp, osuwisk i różnego rodzaju wykopalisk. Zakład produkcyjny zaopatruje rynki Azji Południowo-Wschodniej.

Obecnie, zgodnie z przyjętą strategią, spółka finalizuje drugą fazę swojego rozwoju, w ramach której instalowane są nowe linie produkcyjne, pozwalające na zwiększenie mocy produkcyjnych zakładu.

Wróć