Aktualności

Wybierz:

Grupa Pietrucha laureatem nagrody TYTAN 2021 w kategorii PRODUKT ROKU

Opracowana przez Grupę Pietrucha autorska technologia grodzic winylowych i hybrydowych z uszczelkami zyskała przychylność Jury w prestiżowym konkursie nagród TYTAN w kategorii Produkt Roku.

Więcej

Grupa Pietrucha została Złotym Partnerem w XIX Międzynarodowej Konferencji Technicznej Kontroli Zapór

Z radością informujemy, że Grupa Pietrucha została Złotym Partnerem w XIX Międzynarodowej Konferencji Technicznej Kontroli Zapór, która odbędzie się w dniach 7-10 września 2021 w Legnicy.

Więcej

Biogeokompozyty PolGrid Bio - NOWOŚĆ w ofercie

Biogeokompozyt to połączenie georusztu o sztywnych węzłach i biowłókniny z nasionami traw. PolGrid Bio to doskonały sposób na zadarnienie, zazielenienie, lecz także zabezpieczenie skarp przy drogach i autostradach, nasypów kolejowych, wałów przeciwpowodziowych oraz terenów przemysłowych. Pozwala w szybki sposób osłonić i zabezpieczyć powierzchnię gruntową skarpy, zabezpieczając ją przed erozją i przypowierzchniowymi osuwiskami.

Więcej

Grupa Pietrucha na Warsaw Jumping 2021

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska podczas @warsawjumping! W dniach od 22 do 25 lipca Tor Służewiec gościć będzie najlepszych skoczków z całej Europy. Najważniejszym konkursem będzie niedzielny Puchar Narodów – finał trwających od kwietnia rozgrywek EEF Series, w którym rywalizować będzie 11 ekip.

Więcej

Loading... Trwa wczytywanie kolejnych wpisów...