Kariera

Aktualne oferty pracy

Inżynier sprzedaży

Lokalizacja: Łódź

Główne zadania:

  • utrzymywanie kontaktów z odbiorcami naszych produktów, obsługa sprzedażowa i posprzedażowa
  • rozwój rynku, rozbudowa bazy odbiorców i sieci dystrybucji
  • doradztwo techniczne w zakresie doboru oferowanych przez nas produktów
  • przygotowywanie koncepcji projektowych oraz wykonywanie rysunków i dokumentów technicznych
  • wizyty handlowe i terenowe na inwestycjach budowlanych

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe (budownictwo-geotechnika, budowa dróg i mostów)
  • znajomość programów technicznych (AutoCAD, oprogramowania geotechnicznego GEO5 lub pokrewne)
  • znajomość języka angielskiego na poziomie B2 (znajomość dodatkowego języka będzie dodatkowym atutem)
  • doświadczenie i znajomość branży, lecz cenimy również chęć poszerzenia horyzontów, motywację i nastawienie na naukę i zdobywanie wiedzy
  • samodzielność, umiejętności interpersonalne
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia i motywujący system wynagrodzenia
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i zdobywania doświadczeń
  • ciekawą i dynamiczną pracę, również w egzotycznych lokalizacjach
  • pakiet benefitów pracowniczych

Dlaczego warto aplikować?

  • Umowa o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Szkolenia podnoszące kwalifikacje
  • Duży zakres samodzielności
  • Ciekawa praca w rozwijającej się firmie
Jaka jest suma 7 i 2?

Pozostawienie przez Ciebie danych i wysłanie formularza oznacza Twoją zgodę na skontaktowanie się w celu udzielenia odpowiedzi na pytania i przekazanie szczegółów informacji, o które pytasz, z użyciem adresu e-mail lub telefonu. Podanie danych jest dobrowolne, a udzielona uprzednio zgoda może być w każdej chwili wycofana. Administratorem przekazanych przez Ciebie danych jest S. i A. Pietrucha Sp. z o.o. tel. +48 43 829 20 51, biuro@pietrucha.pl; Więcej w Klauzuli Informacyjnej.