Pracując z najlepszymi specjalistami w swojej dziedzinie stajesz się jednym z nich.

Grupa Pietrucha zatrudnia niemal 250 osób w zakładach w Polsce i na Filipinach. Inwestujemy w rozwój wiedzy
i kompetencji naszych pracowników, aby wspólnie odnosić międzynarodowe sukcesy i podejmować nowe wyzwania.

Kariera

Aktualne oferty pracy

Konstruktor elektronik

Lokalizacja: Warszawa

W związku z otrzymanym dofinansowaniem w ramach Konkursu Ścieżka dla Mazowsza (konkurs organizowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju), S. I A. Pietrucha Sp. z o. o. zaprasza do składania CV na stanowisko:

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na oferowanym stanowisku odpowiedzialna będzie za opracowywanie oraz prototypowanie urządzeń elektronicznych, w tym systemów mikroprocesorowych z dziedziny automatyki oraz aparatury pomiarowej. Ponadto odpowiedzialna będzie za współpracę z podwykonawcami a także testowanie i dystrybucję produkowanych urządzeń.

Wymagania:

  • Ukończone studia wyższe na kierunku elektronika lub pokrewnym
  • Biegła znajomość podstaw projektowania podstawowych obwodów elektronicznych
  • Znajomość zagadnień związanych z budową i testowaniem urządzeń mikroprocesorowych
  • Umiejętność szybkiego prototypowania
  • Umiejętność lutowania prototypów (w tym elementy BGA, QFN)
  • Znajomość architektury ARM (Cortex-M3, M0, M4)
  • Rozeznanie na rynku dostawców komponentów elektronicznych
  • Rzetelność i komunikatywność
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność wyszukiwania i porządkowania danych technicznych i prawnych

Dodatkowe atuty:

  • Znajomość zagadnień związanych z certyfikacją urządzeń elektronicznych, medycznych, radiokomunikacyjnych (normy i zalecenia techniczne)
  • Znajomość oprogramowania do projektowania urządzeń elektronicznych oraz tworzenie oprogramowania wbudowanego
  • Umiejętność uruchamiania urządzeń elektronicznych i lutowania bezołowiowego
  • Znajomość systemów RTOS
  • Podstawy Pyton, Arduino
  • Znajomość modułów komunikacyjnych, zwłaszcza dla sieci MESH opartych na IPv6
  • Umiejętność programowania na popularne platformy typu RaspberryPi, Arduino

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

1) Wykonywanie laboratoryjnych prac testowych urządzeń elektronicznych.

2) Analizowanie możliwości zastosowania części elektronicznych, mechanicznych oraz innych pod kątem konstruowanych analogowych i cyfrowych urządzeń pomiarowych.

3) Wspieranie przełożonego w zakresie rozeznania dostępnej na rynku aparatury laboratoryjnej oraz części elektronicznych i mechanicznych.

4) Udział w sporządzaniu harmonogramu zakupów sprzętu i aparatury oraz wsparcie w zakresie pozyskiwania w/w sprzętu.

5) Udział w sporządzaniu dokumentacji prowadzonych prac.

6) Utrzymanie w sprawności technicznej sprzętu będącego w dyspozycji.

7) Wersjonowanie wytworzonej dokumentacji i oprogramowania oraz minimum na koniec dnia umieszczanie wytworzonej dokumentacji na wskazanych: serwerze kontroli wersji i dysku sieciowym (obowiązkowo minimum raz dziennie)

8) Wersjonowanie i archiwizowanie na wskazanych serwerach również materiałów roboczych

9) Samodzielne sporządzanie notatek miesięcznych z prowadzonych prac (ok. 1/2 strony A4)

10) Urzymanie należytego stanu sanitarno-higienicznego.

11)          Wykonanie modułów pomiarowych, zwłaszcza elektronicznych układów pomiarowych.

Do szczegółowych zadań należeć będzie:

  1. a) Rozwiązania technologii modelowych modułów systemu oraz badanie metod akwizycji danych na podstawie zaprojektowanych rozwiązań systemu pomiarowego, komunikacyjnego i sterowania zwłaszcza SD oraz na potrzeby synchronizacji/nakładania danych z różnych przestrzeni wymiarowych.
  2. b) Realizacja rozwiązań dotyczących instalacji i współdziałania poszczególnych bloków funkcjonalnych systemu realizowanych przez poszczególnych wykonawców.
  3. c) Wykonawca części konstrukcyjnej systemu AREP z odpowiedzialnością za integrację, uruchomienie całego systemu.

Oferujemy:

  • Pracę w młodym, dynamicznym zespole badawczym myślących niestandardowo, lubiących swoją pracę ukierunkowanym na sukces,
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia (umowa o pracę),
  • Możliwość rozwoju,
  • Dostęp do nowoczesnej aparatury i laboratorium.

Oferta kierowana jest do osób pragnących wykorzystać swoje kwalifikacje i kompetencje w renomowanej organizacji.

CV należy kierować do dnia 31.03.2020 r.

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi Osobami.

Dlaczego warto aplikować?

  • Umowa o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Szkolenia podnoszące kwalifikacje
  • Duży zakres samodzielności
  • Ciekawa praca w rozwijającej się firmie

Wysyłając zapytanie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez przedsiębiorstwo Pietrucha sp. z o.o. International Sp.k z siedzibą w Ksawerowie z siedzibą w Błaszkach, ul. Przemysłowa 10, 98-235 Błaszki, Polska, w celu udzielenia odpowiedzi, w tym przedłożenia oferty jeśli o nią pytam.
Moje dane osobowe będą przetwarzane do czasu udzielenia odpowiedzi na zapytanie, przez czas niezbędny do realizacji przyjętej oferty, do czasu cofnięcia zgody lub przez okres niezbędny do ustalenia, dochodzenia lub obrony roszczeń. Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, sprzeciwu, wniesienia skargi do organu nadzorczego i do przeniesienia danych.