Pracując z najlepszymi specjalistami w swojej dziedzinie stajesz się jednym z nich.

Grupa Pietrucha zatrudnia niemal 250 osób w zakładach w Polsce i na Filipinach. Inwestujemy w rozwój wiedzy
i kompetencji naszych pracowników, aby wspólnie odnosić międzynarodowe sukcesy i podejmować nowe wyzwania.

Kariera

Aktualne oferty pracy

Programista

Lokalizacja: Warszawa

W związku z otrzymanym dofinansowaniem w ramach Konkursu Ścieżka dla Mazowsza (konkurs organizowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju), S. I A. Pietrucha Sp. z o. o. zaprasza do składania CV na stanowisko:

Stanowisko: Programista

  1. Wymiar etatu: 0,6 przez 24 miesiące od dnia 01.03.2020 roku
  2. Miejsce wykonywania pracy: Warszawa, Region: mazowieckie

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na stanowisku będzie wykonywać następujące prace:

  • projektowanie systemów oprogramowania,
  • tworzenie oprogramowania do komunikacji z elementami systemu, z bazą danych
  • tworzenie oprogramowania do wizualizacji przebiegów oraz graficznych interfejsów użytkownika,
  • bieżące dokumentowanie prac oraz opracowywanie raportów na potrzeby osób zarządzających projektem,
  • rozliczanie prowadzonych prac poprzez dostarczenie szczegółowej dokumentacji wyniku zadania

Wymagania:

  • znajomość zrębu Microsoft .Net,
  • podstawy Pyton
  • znajomość języków programowania: C#, C++, C,
  • znajomość bibliotek/technologii WinAPI, .Net, WCF, WPF, Linq, Mono, NUnit,
  • wiedza z zakresu obsługi relacyjnych baz danych,
  • podstawy UML,
  • znajomość architektury systemów komputerowych,
  • uczestniczenie w bieżących kontaktach z innymi wykonawcami merytorycznymi projektu,
  • umiejętność adaptacji proponowanych przez siebie rozwiązań do rozwiązań innych wykonawców projektu, umiejętność integracji tych rozwiązań,

Dodatkowe atuty:

  • znajomość środowiska serwerowego Windows
  • znajomość protokołów sieciowych, w tym IPv6
  • umiejętność tworzenia oprogramowania komunikującego się za pomocą protokołu TCP/IP

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  1. Wspólnie z Głównym Programistą Projektu za działanie całego systemu w części modułów programistycznych w tym opracowaniu firmware, oprogramowania uruchomieniowego, diagnostycznego, sterującego, aplikacyjnego dedykowanego dla użytkownika końcowego, służącego do utrzymania całego systemu
  2. Wytwarzanie oprogramowania
  3. Integrację oprogramowania wytworzonego w ramach prac projektowych pod kątem istniejącej w infrastruktury informatycznej
  4. Weryfikowanie oprogramowania tworzonego w ramach prac programistycznych
  5. Udział w sporządzaniu dokumentacji prowadzonych prac
  6. Utrzymanie w sprawności technicznej sprzętu będącego w dyspozycji
  7. Podnoszenie kwalifikacji poprzez nabywanie umiejętności eksploatacji nowego oprogramowania wchodzącego na stan wyposażenia
  8. Wersjonowanie wytworzonej dokumentacji i oprogramowania oraz minimum na koniec dnia umieszczanie wytworzonej dokumentacji na wskazanych: serwerze kontroli wersji i dysku sieciowym (obowiązkowo minimum raz dziennie)
  9. Wersjonowanie i archiwizowanie na wskazanych serwerach również materiałów roboczych
  10. Samodzielne sporządzanie notatek miesięcznych z prowadzonych prac (ok. 1/2 strony A4)
  11. Przestrzeganie przepisów dotyczących zasad bezpieczeństwa, higieny pracy oraz przeciwpożarowych.
  12. Utrzymanie należytego stanu sanitarno-higienicznego.

Do zadań szczegółowych należeć będzie opracowanie:

  1. Narzędzi prezentacji danych geolokalizacyjnych i fotogrametrycznych, kartograficznych oraz na podstawie wytycznych Szefa Zespołu procedur, funkcji nakładania danych z nalotów
  2. Metod obsługi poszczególnych modułów systemu z poziomu operatora
  3. Scenariuszy testowych i testowanie w warunkach rzeczywistych oprogramownia EUS

Oferujemy:

  • Pracę w młodym, dynamicznym zespole badawczym myślących niestandardowo, lubiących swoją pracę ukierunkowanym na sukces,
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia (umowa o pracę),
  • Możliwość rozwoju,
  • Dostęp do nowoczesnej aparatury i laboratorium.

Oferta kierowana jest do osób pragnących wykorzystać swoje kwalifikacje i kompetencje w renomowanej organizacji.

CV należy kierować do dnia 31.03.2020 r.

Prosimy o zamieszczenie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi Osobami.

Dlaczego warto aplikować?

  • Umowa o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Szkolenia podnoszące kwalifikacje
  • Duży zakres samodzielności
  • Ciekawa praca w rozwijającej się firmie

Wysyłając zapytanie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez przedsiębiorstwo Pietrucha sp. z o.o. International Sp.k z siedzibą w Ksawerowie z siedzibą w Błaszkach, ul. Przemysłowa 10, 98-235 Błaszki, Polska, w celu udzielenia odpowiedzi, w tym przedłożenia oferty jeśli o nią pytam.
Moje dane osobowe będą przetwarzane do czasu udzielenia odpowiedzi na zapytanie, przez czas niezbędny do realizacji przyjętej oferty, do czasu cofnięcia zgody lub przez okres niezbędny do ustalenia, dochodzenia lub obrony roszczeń. Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, sprzeciwu, wniesienia skargi do organu nadzorczego i do przeniesienia danych.