Publikacje

Georuszt – Cena

Georuszty to wyroby geosyntetyczne znajdujące zastosowanie w inżynierii lądowej i hydrotechnice. Poszczególne wyroby różnią się od siebie, zależnie od wybranego typu, struktury, a także technologii produkcji. Różnice te wpływają nie tylko na właściwości danego komponentu, ale również cenę gorusztu.

Cena georusztu w sposób bezpośredni wpływa na budżet inwestycji, dlatego też wykonawcy często poszukują atrakcyjnych cenowo rozwiązań, a nierzadko również tańszych zamienników. Jako producent geosyntetyków zachęcamy do zapoznania się z pełnowartościowymi wyrobami w atrakcyjnych cenach. Nasze georuszty wpływają na trwałość realizowanych prac, ograniczenie zużycia kruszywa, a także tempo realizacji inwestycji.

Co decyduje o cenie georusztu?

Cena syntetycznych materiałów używanych w inżynierii geotechnicznej, jest determinowana przez wiele czynników, takich jak m.in.:

  • rodzaj materiału,
  • jakość i specyfikacja materiału – wyższa jakość i specjalistyczne właściwości, takie jak większa wytrzymałość, odporność na UV, chemikalia czy temperaturę, mogą podnosić cenę geosyntetyków,
  • koszty produkcji – składają się na nie koszty surowców, energii i pracy potrzebnej do produkcji geosyntetyków,
  • wymogi dotyczące ochrony środowiska i standardy jakości,
  • koszty transportu i logistyki.

Georuszt – Indywidualna wycena

Inwestorów zainteresowanych zamówieniem georusztów zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą i kontaktu w celu uzyskania spersonalizowanej wyceny. Jako producent geosyntetyków mamy możliwość przygotowania wyrobu gotowego zgodnie z indywidualną specyfikacją klienta. W praktyce oznacza to bardzo szerokie możliwości produkcyjne, dlatego oferowane groruszty wyceniamy indywidualnie adekwatnie do przedstawionych w zamówieniu wymagań projektowych.

Wróć