Nowości produktowe

Biogeokompozyty PolGrid Bio

PolGrid Bio to doskonały sposób na zadarnienie, zazielenienie, lecz także zabezpieczenie skarp przy drogach i autostradach, nasypów kolejowych, wałów przeciwpowodziowych oraz terenów przemysłowych. Pozwala w szybki sposób osłonić i zabezpieczyć powierzchnię gruntową skarpy, zabezpieczając ją przed erozją i przypowierzchniowymi osuwiskami.

Więcej

Automatyczne zapory przeciwpowodziowe

Najwyższej jakości ochrona przeciwpowodziowa budynków wielorodzinnych, garaży podziemnych, dróg dojazdowych lub całych ulic. W pełni zautomatyzowane, wykonane ze stali nierdzewnej bariery, zapewniają najwyższą nośność dla samochodów osobowych oraz ciężarowych w stosunku do maksymalnego nacisku na oś. Stanowią niezwykle skuteczną ochronę przeciwpowodziową wszędzie tam, gdzie konieczne jest zachowanie ruchu kołowego i pieszego.

Więcej

Mobilne bariery przeciwpowodziowe FloodWarden

Mobilne bariery przeciwpowodziowe FloodWarden, pozwalają szybko i skutecznie zapobiegać skutkom zalania, chroniąc obiekty mieszkalne, handlowe i przemysłowe przed żywiołem. System FloodWarden zapewnia najwyższej jakości ochronę przeciwpowodziową przy znacznie niższych kosztach, w porównaniu z innymi dostępnymi rozwiązaniami opartymi na budowie modułowej. To również nowoczesna i skuteczna alternatywa dla doraźnych rozwiązań, takich jak worki z piaskiem czy zapory z drewna.

Więcej

Wodospusty

Nasze rozwiązania hydrotechniczne są przyjazną dla środowiska, nowoczesną i konkurencyjną cenowo alternatywą dla tradycyjnych materiałów, takich jak kamień, drewno czy beton. Sektor budowlany wykorzystuje je coraz częściej z uwagi na trwałość, walory użytkowe oraz możliwość obniżenia kosztów inwestycji.

Wodospusty winylowe to lekka, oszczędna i łatwa w eksploatacji alternatywa dla tradycyjnych rozwiązań odprowadzających wody opadowe z korony dróg.

Więcej

Loading... Trwa wczytywanie kolejnych wpisów...