Nowości produktowe

Profil M-Hex ma przekrój plastra miodu i pozwala na umieszczanie wewnątrz wzmocnień w postaci rur stalowych czy pali drewnianych.

M-HEX - Nowość w rodzinie profili winylowych EcoLock

Wprowadzamy na rynek nowy profil  M-Hex o przekroju plastra miodu, dedykowany przede wszystkim  projektom związanym z regulacją brzegów cieków wodnych i umocnieniem wałów przeciwpowodziowych. M-Hex pomaga chronić obszary przybrzeżne przed erozją wodną.

Więcej

Biogeokompozyty PolGrid Bio

PolGrid Bio to doskonały sposób na zadarnienie, zazielenienie, lecz także zabezpieczenie skarp przy drogach i autostradach, nasypów kolejowych, wałów przeciwpowodziowych oraz terenów przemysłowych. Pozwala w szybki sposób osłonić i zabezpieczyć powierzchnię gruntową skarpy, zabezpieczając ją przed erozją i przypowierzchniowymi osuwiskami.

Więcej

Automatyczne zapory przeciwpowodziowe

Najwyższej jakości ochrona przeciwpowodziowa budynków wielorodzinnych, garaży podziemnych, dróg dojazdowych lub całych ulic. W pełni zautomatyzowane, wykonane ze stali nierdzewnej bariery, zapewniają najwyższą nośność dla samochodów osobowych oraz ciężarowych w stosunku do maksymalnego nacisku na oś. Stanowią niezwykle skuteczną ochronę przeciwpowodziową wszędzie tam, gdzie konieczne jest zachowanie ruchu kołowego i pieszego.

Więcej

Mobilne bariery przeciwpowodziowe FloodWarden

Mobilne bariery przeciwpowodziowe FloodWarden, pozwalają szybko i skutecznie zapobiegać skutkom zalania, chroniąc obiekty mieszkalne, handlowe i przemysłowe przed żywiołem. System FloodWarden zapewnia najwyższej jakości ochronę przeciwpowodziową przy znacznie niższych kosztach, w porównaniu z innymi dostępnymi rozwiązaniami opartymi na budowie modułowej. To również nowoczesna i skuteczna alternatywa dla doraźnych rozwiązań, takich jak worki z piaskiem czy zapory z drewna.

Więcej

Loading... Trwa wczytywanie kolejnych wpisów...